سنتر اسکوپ دستی مدل CS100


مشخصات اصلی


جنسآلومینیوم
ساختسانشید
گارانتیدارد
قیمت: 350000 تومان

معرفی اجمالی محصول


سنتراسکوپ دستی

این وسیله تشکیل شده از یک صفحه ی دایره شکل با خطوط عمودی، جهت تنظیم PD و خطوط افقی، برای تنظیم ارتفاع. قسمت وسط صفحه، مکانی جهت نصب لاستیک برای بلوکه نمودن عدسی است که با کمی فشار مناسب انگشت شصت به مرکز عدسی، این عمل انجام می گیرد؛ که این روزها به ندرت مورد استفاده واقع می گردد.

نقد و بررسی
مشخصات فنی
فیلم محصول
پرسش و پاسخ

نقد و بررسی


دستگاه مرکز نما(Centerscop):

همان طور که قبلاً توضیح داده شد، این وسیله برای جا به جایی و تنظیم مرکز اپتیکی و بلوکه کردن عدسی جهت نصب بر روی دستگاه می باشد. جهت استفاده از این دستگاه می بایست ابتدا لامپ صفحه ی نمایش قالب را روشن نموده و قالب حدقه را در جایگاه خود که در قسمت پشت و پایین دستگاه قرار دارد، نصب نمایید. سپس، لامپ صفحه ی مدرج را روشن و عدسی مرکز گیری شده را بر روی صفحه ی مـدرج که در قـسمت میــانی دستگاه می باشد، قرار دهید (عدسی را به طریقی قرار دهید که قسمت فوقانی عدسی، بالای صفحه ی مدرج و مرکز اپتیکی عدسی درست منطبق بر محل تلاقی خطوط عمودی و افقی صفحه ی مدرج قرار گیرد.). در این مرحله، مقدار جا به جایی افقی و عمودی (تنظیم PD و ارتفاع) را توسط دو محور گردشگر نصب شده بر روی صفحه ی مدرج، انجام دهید.

انواع لاستیک های چسبان جهت بلوکه کردن عدسی

از آنجا که تصویر محیط عدسی را می توان بر روی قالب حدقه، از صفحه ی نمایشگر دایره شکل مشاهده نمود، شما می توانید قطر عدسی مورد نیاز را بررسی نمایید. پس از اطمینان از اندازه بودن قطر عدسی، لاستیک مخصوص بلوکه کردن عدسی را در جایگاه خود قرار داده؛ سپس، اهرم انتقال دهنده ی لاستیک را بر بالای عدسی هدایت و با فشار مناسب اهرم، عدسی را بلوکه و برای نصب بر روی دستگاه تراش آماده نمایید.

جا به جایی مراکز اپتیکی عدسیها به روش دستی:

سنتراسکوپ دستی

همان طور که در شکل ملاحظه می کنید، این وسیله تشکیل شده از یک صفحه ی دایره شکل با خطوط عمودی، جهت تنظیم PD و خطوط افقی، برای تنظیم ارتفاع. قسمت وسط صفحه، مکانی جهت نصب لاستیک برای بلوکه نمودن عدسی است که با کمی فشار مناسب انگشت شصت به مرکز عدسی، این عمل انجام می گیرد؛ که این روزها به ندرت مورد استفاده واقع می گردد.برچسب ها: سنتر اسکوپ , تراش عدسی , دریل عدسی , لنزومتر , عینک سازی , تجهیزات عینک سازی , عینک طبی , عینک , شیارزن ,

مشخصات فنی


فیلم محصولپرسش و پاسخ


ارسال پرسش جدید

نام :
ایمیل :
متن :
کد امنیتی : ریست تصویر