خرید اینترنتی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید فصل اول شهرزاد صفحه خرید اینترنتی خرید گل سر طرح ایران شاپ می خرید پرزگیر دوکاره ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق خرید قالب وردپرس خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون خرید لپ تاپ استوک
حذف در پنل کاربری [X]
قوانین و مقررات فروشگاه

قوانین و مقررات فروشگاه

قوانین و شرایط فروش دیجی اپتیکس (عینک طبی و عینک آفتابی)

ضمن سپاسگزاری از خرید شما مشتری گرامی از فروشگاه اینترنتی دیجی اپتیکس (عینک آفتابی و فریم عینک طبی) هر خریدی از این وبسایت به معنای مطالعه ی کامل قوانین توسط شما و پذیرش آن می باشد.


بنا بر تعاریف:

1-دامنه ی digioptix وب سایت فروشگاه اینترنتی دیجی اپتیکس (عینک آفتابی و فریم عینک طبی) است که تمامی خرید های مشتریان در این وبسایت انجام می پذیرد


2- کاربر: هر فردی، که با عضویت و یا بازدید ، خرید و یا ارسال دیدگاه در قسمت های مختلف سایت از آن بهره گیری کند


3-مشتری: هر کاربری که اقدام به خرید از وبسایت دیجی اپتیکس (فروش عینک طبی و فروش عینک آفتابی) نماید


4-سفارش: هر گونه کالایی که مشتری ثبت می کند. این سفارش می تواند به صورت پرداخت نقدی، پرداخت در محل و یا پرداخت از طریق فیش بانکی باشد.


5- دیجی اپتیکس (فروش عینک آفتابی و فریم عینک طبی) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از مصرف کننده عمل می کند. رعایت این قوانین دو طرفه بوده از سوی کاربر نیز باید پذیرفته و رعایت گردد.  • توجه داشته باشید که 09396361002 تنها شماره‌ای است که دیجی اپتکس (فروش عینک افتابی و فریم عینک طبی) از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان دیجی اپتیکس، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دیجی اپتیکس است. در صورت دریافت این‌گونه پیامک‌ها، جهت پیگیری قانونی آن را به digioptix@gmail.com اطلاع دهید.

قوانین مرجوع کردن سفارش از دیجی اپتیکس:


1.پس از خرید اگر از عینکتان راضی نباشید، دیجی اپتیکس بدون هیچ گونه سوالی از شما پس می گیرید.


2. پس از خرید اگر عینکتان موردی داشت که قابل اصلاح باشد، دیجی اپتیکس برای شما اصلاح می کند.تبصره:


1.شما دو چشم دارید، ما خودمان را مسئول دو چشم شما می بینیم.


2. برای ما دو چشم شما مهم است، نه فروش عینک ما