خرید اینترنتی آفتابگیر و بادگیر پنجره ماشین خرید لوازم آشپزخانه قیمت ماشین خرید پستی با پشتیبانی فهرست فروشگاه های هشت خرید فصل اول شهرزاد صفحه خرید اینترنتی خرید گل سر طرح ایران شاپ می خرید پرزگیر دوکاره ثبت آگهی رایگان ماشین در بوق خرید قالب وردپرس خرید از فروشگاه پرزگیر دوکاره arso لوازم آشپزخانه دکوراسیون خرید لپ تاپ استوک
حذف در پنل کاربری [X]
لنز زایس

لنز زایس


  • Zeiss sunglass lenses for sale online عدسی زایس ZIESS بهترین عدسی دنیا می باشد.
  • کمپانی زایس آلمان را به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های تولید کننده عدسی و لنزهای چشمی می شناسیم. محصولات این شرکت در عینک طبی و آفتابی زبان زد عام و خاص می باشد. و در تجهیزات اپتیکی نیز از تکنولوژی این شرکت عظیم و خوش نام از جمله موبایل و دوربین استفاده می شود.

می دانیم که عدسی زایس آلمان یک گزینه مطلوب و ایدآل برای عینک طبی و آفتابی می باشد. شرکت زایس عدسی هایی با کفیت و البته گران قیمت را تولید می کند. عدسی های زایس آلمان ویژگی هایی از جمله مقاومت بسیار بالا در برابر خط و خش و خاصیت استثنایی در برابر منعکس کردن نور خورشید را دارد.

با توجه به اینکه مدل های متنوعی از عدسی های زایس آلمان در بازار وجود دارد لذا باید در هنگام خرید عدسی عینک زایس آلمان دقت لازم را داشت.

عدسی زایس آلمان چیست؟

بنیان شرکت زایس آلمان، کارل زایس می باشد. این شرکت محصولات خود در زمینه اپتیک را از سال 1846 با برند زایس شروع کرد. همچنین از سال 1912 وارد صنعت عدسی عینک شد. شرکت زایس آلمان جهت ساخت عدسی های زایس از تکنولوژی های ویژه ای استفاده می کند. از جمله

تکنولوژی دوراویژن پلاتینیوم

تکنولوژی فوتو فیوژن

تکنولوژی اسکریپشن

تکنولوژی لوتو و ...